הצבעים ששולטים…

החתונה מתקרבת ואנחנו חולמים על האירוע המושלם של היום היפה בחיינו.

אנו בבורדו נעשה הכול ע”מ להפיק לכם את האירוע המושלם שתמיד חלמתם עליו

אבל אנחנו נעשה את זה יחד אתכם.

יחד נצייר ונתכנן את החלום ויחד נצבע אותו.

לצבוע? מה שמוביל אותנו לשאלה הבאה…מה היה קורה אילו היו מעצבים לכם האירוע בשחור לבן? מה היה קורה אילו לא היתה בו שום צבעוניות? הייתם נשארים עם זה כמו בטלוויזיה של פעם?

אז זהו שהכל כאן מתפתח במהירות מה שמעניק לנו לפני הכל את היכולת להוסיף צבע לחיים בכלל אבל גם את היכולת ואפשרות לשלוט גם בצבעים שמסביב והכל רק בטאצ’ אחד. גם אנחנו בבורדו רוצים להעניק לכם את ההזדמנות לקחת בקיץ הזה מכחול לצבוע את האירוע שלכם בגוונים וצבעים כיד הדמיון ולתת לאירוע גוון וצבע משלו כפי שעוד לא נראה לפני.

אז מה בוחרים? ובאיזה צבע מתחילים?

אולי זה הזמן לשתף אתכם בסודות המקצוע ולגלות לכם מה הם הצבעים שהולכים לשלוט בקיץ הקרוב ולהעיף לכם את האירוע לרמה שלא הכרתם?

נעים להכיר… צהוב. כן, הצבע הזורח שיאיר לכם את האירוע ויישלח לכולנו קרן אור של חום ושמש, של קיץ וחופשיות.

אליו מצטרפים גווני הלילך, ורוד עד סגול, הגוונים המיוחדים האלה משלבים בתוכם בחכמה והתחכמות שילוב נדיר של רוך ועדינות ויחד עם זאת עוצמה ונוכחות עילאית שאין אפשרות להתעלם ממנה.

צבע נוסף ברשימה הוא הצבע הירוק. צבע המסמל חיות והתחדשות, צמיחה ופריחה. נותן אור לעיניים ומזכיר לנו שהדשא שלנו ירוק יותר!

אז שתגיעו לאירועים בקיץ הקרוב ותרגישו את האווירה הרומנטית והמושלמת… התחושה המשחררת והנעימה, שתראו שהכל מסביב חי ופורח, מאיר וקורן ,, תסתכלו סביב תבחנו את הצבעים תנשמו את הרומנטיקה ותזכרו שאמרנו לכם…

כי הצבעים האלה כבר כאן, הם מלאי נוכחות והם כבר שולטים באווירה.

בואו יחד נצבע את החלום ונקים אותו לתחיה..

תמיד כאן בשבילכם עם כל צבע שרק תבחרו, בורדו עיצוב אירועים.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Bordo Events
Contact Us
close slider